Kiermasz świąteczny

W dniu 14 grudnia odbył się szkolny kiermasz ozdób świątecznych, Kiermasze takie odbywają się w szkole od roku 1999 roku. W tym roku postanowiono zgromadzone pieniądze przeznaczyć na finansowanie obiadów dla kilku naszych uczniów. Jak co roku na kiermaszu można było zakupić ozdoby z wosku pochodzące z Pszczelej Woli, wykonane przez znaną w środowisku pszczelarskim , panią Elżbietę Flis, piękne prace plastyczne uczestników terapii zajęciowej z ośrodka przy ulicy Doświadczalnej, oraz kwiaciarni  z Turki pani Hakina Smarz. Prowizja z kiermaszu  wyniosła 186 złotych. Kiermasz prowadzili nasi uczniowie: Kasia Skrzypek, Klaudia Kowalska, Paweł Szaluś, Karol Woć, Mateusz Iwaniak,Patrycja Ziarkiewicz.