Komunikat z II etapu konkursu "Mistrz Komputera"

Lublin, dnia 26.03.2009 r.

Za prawidłowe rozwiązanie testu w II etapie można było uzyskać 60 pkt.

Suma punktów uzyskana w II i III etapie będzie decydować o otrzymaniu tytułu laureata konkursu „Mistrz Komputera”.

Do następnego etapu zakwalifikowanych zostało 18 uczniów z największą ilością punktów.

III etap (praktyczny) odbędzie się 24 kwietnia 2009 r. (piątek) o godz. 1000 w LSCDN w Lublinie ul. Dominikańska 5, sala nr 9.

 

L.p.

Nr szkoły

Nazwisko

Imię

Liczba pkt.
z II etapu

1.

2

G.

Kosma

44

2.

43

W.

Michał

44

3.

30

W.

Paweł

40

4.

46

Z.

Malwin

40

5.

46

S.

Jakub

37

6.

28

G.

Jaromir

36

7.

21

N.

Krzysztof

34

8.

30

P.

Hubert

32

9.

50

R.

Bartłomiej

32

10.

2

R.

Konrad

32

11.

29

O.

Andrzej

31

12.

Szk. Społ.

R.

Jan

31

13.

50

K.

Natalia

30

14.

40

M.

Bartłomiej

30

15.

31

P.

Mateusz

30

16.

50

B.

Michał

29

17.

21

B.

Marta

28

18.

23

B.

Michał

28

19.

30

K.

Krystian

27

20.

42

M.

Jakub

27

21.

2

S.

Bartłomiej

27

22.

31

S.

Kinga

27

23.

10

Ż.

Piotr

27

24.

27

W.

Michał

26

25.

3

Z.

Paweł

26

26.

51

A.

Weronika

25

27.

29

J.

Tomasz

25

28.

6

K.

Maciej

25

29.

42

R.

Katarzyna

25

30.

7

W.

Mateusz

25

31.

25

B.

Damian

24

32.

31

G.

Patrycja

24

34.

4

H.

Anna

24

36.

42

M.

Oskar

24

37.

21

S.

Łukasz

24

38.

28

T.

Jacek

24

39.

51

W.

Bartłomiej

24

40.

6

C.

Magdalen

23

41.

34

Ł.

Marek

23

42.

34

P.

Michał

23

43.

45

D.

Wiktor

22

44.

4

O.

Witold

22

45.

22

S.

Tomasz

22

46.

46

C.

Paweł

21

47.

40

C.

Jakub

21

48.

48

K.

Monika

21

49.

43

K.

Wojciech

21

50.

48

M.

Patryk

21

51.

22

S.

Łukasz

21

52.

23

S.

Jakub

21

53.

45

K.

Rafał

20

54.

34

S.

Szymon

20

55.

6

G.

Aleksandra

19

56.

43

S.

Michał

19

57.

22

B.

Magdalena

18

58.

10

W.

Marceli

18

59.

3

G.

Wojciech

17

60.

Szk. Społ.

U.

Łukasz

17

61.

3

A.

Karol

16

62.

25

D.

Karolina

16

63.

25

K.

Hubert

16

64.

31

L.

Michał

16

65.

40

N.

Maciej

16

66.

7

B.

Jakub

15

67.

28

C.

Łukasz

15

68.

23

M.

Karol

15

69.

22

P.

Mateusz

15

70.

45

S.

Cezary

15

71.

27

B.

Bartłomiej

14

72.

4

D.

Damian

13

73.

7

J.

Piotr

13

74.

Szk. Społ.

K.

Wojciech

12

75.

10

P.

Wojciech

12

76.

28

S.

Filip

12

77.

48

R.

Grzegorz

10

78.

51

Z.

Damian

9

79.

52

G.

Wojciech

nb

80.

27

P.

Michalina

nb

81.

52

R.

Mateusz

nb

82.

52

S.

Kajetan

nb

83.

27

W.

Michał

nb

 

Komisja w składzie:

Przewodniczący: Tadeusz Szydłowski

Członkowie:  Andrzej Błaszczyk

                        Iwona Drozdowska-Orłowska

                        Hanna Głos

                        Irena Luchowska

                        Joanna Poniatowska

                        Mirosław Strzelec

                        Anna Szum