Plan zajęć sportowo-rekreacyjnych podczas ferii zimowych

(09.02 – 13.02.2009 r.)

 

lp

GODZINY ZAJĘĆ

PONIEDZIAŁEK

09.02.2009 r.

WTOREK

10.02.2009 r.

ŚRODA

11.02.2009 r.

CZWARTEK

12.02.2009 r.

PIĄTEK

13.02.2009 r.

PŁYWALNIA

1.

9.00 – 9.45

Anna Hułas

Anna Hułas

Anna Hułas

Małgorzata Zielińska

-

2.

9.45 – 10.30

Anna Hułas

Małgorzata Zielińska

Małgorzata Zielińska

Małgorzata Zielińska

-

3.

10.30. – 11.15

Anna Hułas

 

Anna Parzymies -
klasa 5a

Małgorzata Zielińska

Małgorzata Zielińska

Ewa Drewniak

4.

11.15 – 12.00

Ewa Drewniak

Anna Parzymies -
klasy I - III

Anna Parzymies -
klasa 5a

Ewa Drewniak

Ewa Drewniak

5.

12.00 – 12.45

Ewa Drewniak

-

Anna Hułas

Ewa Drewniak

Ewa Drewniak

 DUŻA SALA GIMNASTYCZNA

1.

9.00 – 9.45

Ewa Drewniak – gry sportowo - rekreacyjne

Anna Parzymies – koszykówka
klasa 5a
dziewczęta kl 4

Anna Parzymies – koszykówka
klasa 5a

-

Anna Parzymies – koszykówka
klasy I - III

2.

9.45 – 10.30

Ewa Drewniak – gry sportowo - rekreacyjne

Anna Parzymies – koszykówka
klasa 5a
dziewczęta kl 4

Anna Parzymies – koszykówka
klasa 5a

Ewa Drewniak - siatkówka

Anna Parzymies – koszykówka
klasy I - III

3.

10.30. – 11.15

Ewa Drewniak – gry sportowo - rekreacyjne

Małgorzata Zielińska – gry sportowo - rekreacyjne

Anna Parzymies – koszykówka
klasa 5a

Ewa Drewniak - siatkówka

Anna Parzymies – koszykówka
klasa 5a

4.

11.15 – 12.00

Anna Hułas – gry sportowo – rekreacyjne

Małgorzata Zielińska – gry sportowo – rekreacyjne

Anna Hułas – gry sportowo – rekreacyjne 

Małgorzata Zielińska - aerobik

Anna Parzymies – koszykówka
klasa 5a

5.

12.00 – 12.45

Anna Hułas – gry sportowo - rekreacyjne

-

Anna Parzymies – koszykówka
klasy I – III

Małgorzata Zielińska - aerobik

-

6.

12.45 – 13.30

 

 

Anna Parzymies – koszykówka
klasy I - III

 

 

 MAŁA SALA GIMNASTYCZNA

1.

9.00 – 9.45

-

 

Małgorzata Zielińska  - aerobik

Małgorzata Zielińska - aerobik

-

-

2.

9.45 – 10.30

-

 

Anna Hułas – gry sportowo - rekreacyjne

Anna Hułas – gry sportowo - rekreacyjne

-

Ewa Drewniak –tenis stołowy

3.

10.30. – 11.15

-

 

Anna Hułas – gry sportowo - rekreacyjne

Anna Hułas – gry sportowo - rekreacyjne

-

-

4.

11.15 – 12.00

-

 

-

Małgorzata Zielińska  - aerobik

-

-

 

W I tygodniu ferii zimowych w godz. 8.00 – 11.00 odbędzie się turniej piłki nożnej organizowany przez pana Wojciecha Pojętę.

Termin: