Szkoła z klasą 2.0

KODEKS 2.0

• Korzystamy z TIK podczas zajęć lekcyjnych i odrabiania prac domowych. Poszerzamy w ten sposób swoją wiedzę i umiejętności.
  • Wiadomości uzyskane ze stron internetowych sprawdzamy z wiarygodnymi źródłami.
  • Nie przywłaszczamy sobie materiałów z Internetu, a jeżeli są one wykorzystywane, to zawsze należy podać źródło (adres strony lub autora).
  • Szanujemy prawa autorskie, zasad netykiety podczas komunikowania się z innymi użytkownikami Internetu.
  • Korzystamy z komputerów według indywidualnych potrzeb uczniów w bibliotece, pracowni komputerowej zgodnie z opracowanym harmonogramem.
  • Stosujemy zasady bezpiecznego korzystania z Internetu (posługujemy się nickiem, nie podajemy danych osobowych, nie udostępniamy swoich zdjęć, filmów, nie ufamy osobom poznanym przez Internet, nie umawiamy się z takimi osobami).
  • Będziemy partnerami dorosłych w korzystaniu z TIK.

Strona główna | O PROJEKCIE | KODEKS 2.0 | ZADANIA | BLOGI | PRZYJAZNE STRONY | PLIKI | GALERIA | FESTIWAL2,0 | Mapa witryny