Szkoła Odkrywców Talentów


Idź do treści

sukcesy uczniow



Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2012/2013
pracujących pod kierunkiem pani mg Katarzyny Stanuch


Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II - Papież Rodziny" Gimnazjum Nr 15 Lublin

  • LAUREAT -Anna Marek - 5B


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pocztówka do Św. Mikołaja" Klub Kultury "Zastów" Warszawa

  • FINALISTA - Olga Łukasik - 5C


VII Ogólnopolskie Biennale Plastyczne "Rok polski w tradycji i obyczajach" Pałac Młodzieży - Warszawa

  • LAUREAT - Aleksandra Hałas - 4A


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bożonarodzeniowa Kartka Świąteczna" Młodzieżowy Dom Kultury Nr2 Bydgoszcz

  • LAUREAT - Małgorzata Wadowska - 5C


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zimowy Pejzaż" Dom Kultury w Rybniku-Niewiadomiu

  • LAUREAT - Julia Buczek - 5A


Międzyszkolny Konkurs plastyczny "Ilustracje do wierszy Wł. Broniewskiego SP25 Lublin

  • LAUREAT - Olga Wojtysiak - 5C
  • LAUREAT - Nikola Pasierbiak - 5C
  • FINALISTA - Magdalena Wadowska - 5C


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Fryderyk Chopin - człowiek XXI wieku" Gimnazjum Nr16 w Lublinie

  • LAUREAT - Justyna Osińska - 6C
  • FINALISTA - Julia Rojek - 4b


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Architektura Lublina i okolic "Pejzaże mistyczne" SP25 w Lublinie

  • FINALISTA - Weronika Ciosek - 6F


Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Mój Świat"-"Teatr" Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice w Lublinie:

  • FINALISTA - Julia Cholewa 4B
  • FINALISTA - Karolina Styk 4B


Konkurs Plastyczny Wydziału Artystycznego Instytutu Sztuk Pięknych w Lublinie "Medialny Bohater":

  • FINALISTA - Martyna Hałas 5D
  • FINALISTA - Laura Kozak 6B
  • FINALISTA - Karatrzyna Witczak 6E


Konkurs "Europejski Lublin - oczami młodych artystów" Prezydent Lublina -Urząd Miasta Lublin:

  • LAUREAT - II Nagroda - Karolina Styk 4B
  • LAUREAT - III Nagroda - Julia Pawlak 6D
  • FINALISTA - Michał Turkiewicz 6E
  • FINALISTA - Arkadiusz Jewdoszuk 5B

WYRÓŻNIENI: - Nina Nowak 4D

  • - Anna Marek 5B
  • - Zofia Parol 5C
  • - Weronika Budzyńska 6B
  • - Katarzyna Stępniak 6F
  • - Marcelina Rabczewska 6E


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Geometria w Szarości" Rwaicz 2013 Gimnazjum w Sierakowie
FINALISTA - Kamil Szumski 6E

XIV OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY O "BERŁO LIŚCIAKOWEGO KRÓLA" STOWARZYSZENIE "ŻYĆ INACZEJ" WROCŁAW;

  • GRAND PRIX - Maciej Mocko 4D
  • LAUREAT - Wiktoria Krasoń 5A
  • LAUREAT - Julia Rojek 4B
  • LUREAT - Anna Marek 5B


IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Papież Jan Paweł II przyjacielem sportu i olimpizmu”;

  • FINALISTKA - Natalia Romanowicz - 4D


IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Polscy sportowcy na stadionach i mistrzostwach świata”;

  • FINALISTKA - Roczeń Aleskandra 6C
  • FINALISTKA - Rybak Aleksandra 6C


VI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Poezja Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego oczami dziecka widziana dla uczniów szkół podstawowych z klas I - VI;

  • LAUREATKA - Agnieszka Michałowska 6E
  • Laureatka - Adrianna Kosmala 6B


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "STEFAN KARDYNAŁ WYSZYŃSKI OBROŃCĄ KRZYŻA I WIARY" SP 50 W LUBLINIE

  • LAUREATKA - Oliwia Falba 6B I-miejsce
  • LAUREATKA - Julia Litwinek 6B I-miejsce
  • LAUREAT - Jakub Golonka 6A II-miejsce

wyróżnienia:

  • FINALISTKA - Wiktoria Czajka 5B
  • FINALISTKA - Wiktoria Drozd 5A
  • FINALISTA - Marek Pędzisz 6B
  • FINALISTA - Patryk Suszek 6E


III MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY "PRZYRODA W KOLORACH" - "ŚWIAT OWADÓW" MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY KRAKÓW
LAUREAT - Mikołaj Gorczyca 5D

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „LOTNICTWO POLSKIE W OCZACH DZIECKA” POD PATRONATEM KURATORIUM OŚWIATY W LUBLINIE SP 31 W LUBLINIE

  • LAUREATKA - III NAGRODA JULIA BUCZEK 5A


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „LOTNICTWO POLSKIE W OCZACH DZIECKA” POD PATRONATEM KURATORIUM O?WIATY W LUBLINIE SP 31 W LUBLINIE

  • LAUREATKA- III NAGRODA - JULIA BUCZEK 5A


Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2012/2013
pracujących pod kierunkiem pani mgr Iwony Drozdowskiej - Orłowskiej


  • Sabina Walczyńska i Lidia Sugier z kl.5d - wyróżnienie w konkursie ogólnopolskim "Pocztówka z wakacji".
  • Magdalena Szubartowska z kl. 4c - wyróżnienie w konkursie ogólnopolskim "Kartka do Mikołaja" oraz wyróżnienie w innym konkursie ogólnopolskim "Portret św. Mikołaja" organizowanym przez Dom Kultury w Wąbrzeźnie.
  • Nina Nowak z kl. 4d - III miejsce w XIII Edycję Konkursu Plastycznego na najpiękniejszy stroik i ozdobę choinkową.
  • Lidia Sugier z kl.5d - wyróżnienie w konkursie archidiecezjalnym "Prześlij świąteczne życzenia".
  • Dominika Włodek z kl. 4c - III miejsce w konkursie ogólnopolskim "Projekt pocztówki wielkanocnej".
  • Olga Bastrowska i Karolina Sternik z kl. 6a - zdobyły nagrody główne w ogólnopolskim konkursie "Wiosna".
  • Izabela Makuch z kl.6f - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie "Wiosna" oraz
  • III miejsce w XI ogólnopolskim konkursie plastycznym "Tradycje Wielkanocne".
  • Magdalena Mazurek z kl. 4c - I miejsce w XIII Edycji Konkursu Plastycznego na palmę lub pisankę wielkanocną w Miasteczku Śląskim.
  • Patryk Pieczkowski z kl. 5d - wyróżnienie w XIII Ogólnopolskim Konkursie Rękodzieła Artystycznego "IGIEŁKA" - Zamość 2013 .



Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2012/2013
pracujących pod kierunkiem pani mgr Joanny Poniatowskiej


  • Klaudia Kierozalska z kl. IVe - I miejsce w XIII Edycję Konkursu Plastycznego na najpiękniejszy stroik i ozdobę choinkową.
  • Karolina Styk z kl. IVb - II miejsce w XIII Edycję Konkursu Plastycznego na najpiękniejszy stroik i ozdobę choinkową.
  • Martyna Leszcz z kl. Vb - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno - multimedialnym "Św. Stanisław - wzorem troski o Kościół, który jest naszym domem" (ks. Marek Romański i p. Joanna Poniatowska)
  • Wiktoria Kulczyńska z kl. IVa - II miejsce w kategorii klasy IV-VI SP w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bożonarodzeniowa Kartka Świąteczna".
  • Julia Surowiec z kl. IVa, Klaudia Wójtowicz z kl. IVb, Julia Cholewa z kl. IV b, Gabriela Iwaniak z kl. IVb, Amelia Kozak z kl. IV b, Maja Kapica z kl. IVb, Radosław Abramek z kl. IVa, Natalia Chwiejczak z kl. IVa, Zuzanna Żurek z kl. Va zdobyli II MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie "Moja kolorowa pisanka".
  • Paula Pietrzyk z kl. Va - wyróżnienie w V ogólnopolskiego konkursu na grafikę komputerową pt. "Wielkanocne jajko".
  • Oliwia Strzyżewska z kl. IVa - I MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie Projekt Pocztówki Wielkanocnej 2013.
  • Klaudia Kierozalska z kl. IVe i Agata Szysiak z kl. IVb zdobyły wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Projekt Pocztówki Wielkanocnej 2013.
  • Patryk Suszek - III miejsce w XIII Edycji Konkursu Plastycznego na palmę lub pisankę wielkanocną w Miasteczku Śląskim.
  • Adrian Ziętek - III miejsce w IX Międzynarodowym Dziecięcym Konkursie Rysunkowym - Oravské Kultúrne Stredisko.
  • Wiktoria Kulczyńska i Natalia Gruszkiewicz z kl. IV a - zdobyły II miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie "Tradycje Wielkanocne".
  • Klaudia Kierozalska z kl. IV e - nagroda w XXV Ogólnopolskim Konkursie Etnograficznym - Polkowice 2013 za pomysłową aranżację pisanek w kategorii: Pisanka awangardowa.
  • Piotr Lisiak z kl. IV e - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na Ozdobę Choinkową "Gwiazdka 2012".
  • Maria Jędrzejuk - III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "W mojej szkole fajnie i bezpiecznie".
  • Agata Twardzik z kl. IVa, Aleksandra Hałas z kl. IVa - wyróżnienie w konkursie na "Najpiękniejszą kartkę Wielkanocną" w Wąbrzeźnie.
  • Aleksandra Staniek z kl. VIc i Klaudia Klerozalska z kl. IVe - zdobyły nagrody główne w ogólnopolskim konkursie "Wiosna".
  • Adrian Ziętek z kl, IV b zdobył nagrodę w I Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Wesołego Alleluja".
  • Natalia Krukowska z kl. IVb - wyróżnienie w konkursie Magia Świąt Bożego Narodzenia, Oborniki.
  • Michał Kucharzyk z kl. VIc - finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "Mistrz Komputera".


Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2012/2013
pracujących pod kierunkiem pana mgr Tadeusza Szydłowskiego


  • Patryk Walczak - wróżnienie w wojewódzkim konkusie "Antybiotyk na wirusa",finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Mistrz Komputera””


Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2012/2013
pracujących pod kierunkiem pani mgr Weroniki Lameńskiej


  • Oprawa artystyczna uroczystości w Trybunale Koronnym - przygotowanie zą teatralną przedstawienia pt.: „Sceny z życia Ignacego Kraszewskiego” na Ogólnopolską Sesję Przewodnicką 14.09.2013 r.






Powrót do treści | Wróć do menu głównego