Oddział Przedszkolny - "0"

andrzejki

Grupa O "a" w dniu 29 listopada 2012 roku w Wigilię Św. Andrzeja miała w klasie wróżby andrzejkowe oraz tańce. Zaproszeni rodzice byli mocno zaskoczeni gdy mieli zacząć zabawę tańcem wraz z dziećmi przy piosence pt " Tańczymy Labado" - wykazali się bardzo dobrą formą:. Po pogadance, którą przeprowadziła wychowawczyni pani Justyna Iwanicka na temat " Po co to oraz w jakim celu są Andrzejki" zaczęliśmy wspólną zabawę wraz z rodzicami i uczniami. Dzieci same przygotowywały wróżby i wykazały się świetnymi pomysłami. Każdy z uczniów przeprowadzał samodzielnie swoją wróżbę. W czasie wróżenia uśmiech z twarz nie schodził - bawiliśmy się Wspaniale i mamy nadzieję, że w większości nam się wróżby sprawdzą!! : Po pełnej popołudniowej "Magii" były tańce oraz poczęstunek, na który min. przygotowaliśmy samodzielnie deser - galaretka z owocami i BITĄ ŚMIETANĄ - był pyszny:)

WsteczPlayDalej

Żeby tradycji stało się zadość, zerówczaki "B" również urządziły swoją zabawę andrzejkową. Były przebieranki, malowanki, wróżby i hulanki. A na koniec coś słodkiego, pysznego i zielonego :)

WsteczPlayDalej