Madzia zaśpiewała w Warszawie

W piątek 8 listopada 2013r. Madzia Góźdź zaśpiewała podczas wernisażu Pana Krzysztofa Tomaszewskiego - autora słów piosenki "Zostań dzieckiem".

To był szalony dzień... cały rozśpiewany! Przed południem Madzia wspólnie z klasą 3d zaśpiewała podczas Przeglądu Pieśni Patriotycznych dla klas I-III w naszej szkole. W południe razem z kołem muzycznym Trzydziestkowe Nutki, jak również solo - wyśpiewywała chwałę Ojczyźnie, podczas apelu dla klas IV- VI. Plan dnia był mocno napięty... Jeszcze w trakcie apelu - szybki obiad - a za moment już podążała z kochaną Mamą Małgosią w kierunku stolicy.

Emocje związane z wieczorem dodawały jej sił :) Jak wspomina - spotkanie z Panem Krzysztofem Tomaszewskim, było wielkim przeżyciem :) Wernisaż prac artysty malarza, pisarza i kompozytora, poznanie Mamy Pana Tomaszewskiego, spotkanie bardzo kameralne, pełne ciepła i serdeczności... i mini koncert... z Nią w roli głównej!!!
Mogłoby się wydawać, że to zbyt wiele dla nie jednej ośmiolatki - ale nasza Madzia zachowała się jak profesjonalna artystka : ) tremę zostawiła w torebce, a na scenie pokazała 100% swoich możliwości!!!

Tak trzymaj Madziu!!!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji ze spotkania na autorskiej stronie artysty oraz do posłuchania wersji "Zostań dzieckiem" w wykonaniu Magdaleny Góźdź (słowa: Pana Krzysztof Tomaszewski, muzyka: Mieczysław Jurecki)

http://www.youtube.com/watch?v=9nYOQOQWFFc

http://www.youtube.com/watch?v=GOUka5va8Fs

tn_IMG_0664 tn_IMG_0673 tn_IMG_0677 tn_IMG_0698 tn_IMG_0703 tn_IMG_0715 tn_IMG_0721 tn_IMG_0727 tn_IMG_0731 tn_IMG_0732 tn_IMG_0738 tn_IMG_0740 tn_IMG_0753