Szkoła z klasą 2.0

FESTIWAL 2,0

Festiwal 2.0 to Festiwal Projektów realizowanych w ramach czwartej edycji Szkoły z klasą 2.0. prowadzonej przez  Centrum Edukacji Obywatelskiej, Gazetę Wyborczą pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej przy wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Fundacji Agory.

Uroczystego otwarcia Festiwalu 2.0 dokonała pani dyrektor Elżbieta Satowska. Pani Joanna Poniatowska – koordynator programu „Szkoła z klasą 2.0” w SP nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie podziękowała wszystkim Nauczycielom 2.0 i zespołom uczniowskim, którzy w roku szkolnym 2013/2014 zrealizowali wszystkie zadania przewidziane w programie w ramach realizowanych ścieżek: projekt edukacyjny, uczymy innych, odwrócona lekcja. Prezentacje odbywały się na przygotowanych wcześniej stoiskach grup.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Festiwalu 2.0. >>>www.sp30.lublin.pl>>>

Strona główna | O PROJEKCIE | KODEKS 2.0 | TARGI 2.0 | ZADANIA | BLOGI | PRZYJAZNE STRONY | PLIKI | GALERIA | FESTIWAL2,0 | Mapa witryny