Konkurs poezji Maryjnej

W piątek, 07. 11. 2014r. odbył się w naszej szkole, Konkurs Poezji Maryjnej, zorganizowany przez katechetki: s. Damaris i s. Zenobię. W konkursie uczestniczyło 16 uczniów z klas drugich i trzecich. Wszystkie wiersze były autorstwa Anny Bednarek. Komisji konkursowej przewodniczył ks. Marek Romański – katecheta tej szkoły, mgr Justyna Iwanicka i mgr Klaudia Gołoś – Robak.

Oto ich werdykt:
I miejsce - Kamil Koncewicz - IIe.
II miejsce Mikołaj Koziara - IIe
III miejsce - Agatka Krawczyk - IIIa

Wyróżnienia:
Natalka Górzyńska – IIf
Michał Winiarski – IIIb
Iga Niedźwiecka - IIIa

Uczestnicy tego konkursu, musieli zmierzyć się z dość trudnym i długim tekstem. Zostało to zauważone przez komisję i w sposób właściwy docenione. Dzieci dowiedziały się również, że i o Matce Bożej można pisać piękne wiersze, a czytając je lub recytując innym, rozsławiać jak wielką miłością Maryja darzy swego Syna i nas ludzi. Rodzicom bardzo dziękujemy za ich zaangażowanie i obecność.

Agatka Krawczyk Frąk Natalka Gratulacje Grupowe zdjęcie Iga Niedźwiedzka Kamil Koncewicz Kasia Ciechan Komisja Konkurs Poezji Maryjnej konkurs Koziara Mikołaj Krawczyk Agatka Maja Sykuła Mikołaj Koziara Nagrodzeni Natalka Frąk Oliwia Banach Oliwia Suszek Organizatorki Konkursu Poezja Wanessa Chwedon Wiersz grupowy Wiersz o Mayce Bożej Zdjęcie grupowe Zwycięzcy free jquery lightboxby VisualLightBox.com v6.0