Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka


Dzięki uprzejmości babci jednej z uczennic naszej klasy mieliśmy niewątpliwą przyjemność zapoznania się z technologią produkcyjną cukierków, które od 60 lat są produkowane w samym sercu Lublina.
W Fabryce „Pszczółka” Pani przywitała nas bardzo serdecznie i opowiedziała o swojej pracy. Następnie zwróciła uwagę na bardzo ważne względy bezpieczeństwa i poprosiła by dzieci nie zbliżały się do maszyn, które podczas pracy są gorące i mogą stwarzać duże zagrożenie dla naszego zdrowia. Wszyscy musieliśmy ubrać ochraniacze i zostaliśmy podzieleni na kilkuosobowe grupy. Każda z grup pod okiem wykwalifikowanego pracownika fabryki zwiedzała i poznawała tajniki produkcyjne. Dowiedzieliśmy się m. in. , że w fabryce stosuje się bardzo nowoczesne linie produkcyjne i innowacje technologiczne , które w połączeniu z tradycyjnymi recepturami gwarantują, że każdy cukierek to produkt najwyższej jakości. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie sprawdzone i naturalne składniki, m.in. soki owocowe, wysokiej jakości cukier, wykwintna czekolada. Każdy etap produkcyjny jest szczegółowo monitorowany a wszystkie surowce są starannie kontrolowane przez laboratorium zakładowe, które też mieliśmy okazję odwiedzić. Naturalne składniki, brak konserwantów, sztucznych barwników i dodatków smakowych pozwalają zaoferować wszystkim klientom pyszne , tradycyjne produkty niezwykłej jakości.
Mieliśmy okazję się o tym przekonać gdyż po naszym „spacerze” zostaliśmy obdarowani mieszanką przepysznych, różno smakowych cukierków, co oczywiście sprawiło nam wielką radość.
Zapraszamy do fotorelacji.

Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (1) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (10) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (11) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (12) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (13) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (14) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (15) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (16) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (17) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (18) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (19) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (2) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (20) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (21) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (22) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (23) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (24) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (25) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (26) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (27) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (28) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (29) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (3) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (30) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (31) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (32) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (33) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (4) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (5) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (6) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (7) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (8) (Copy) Wizyta w Fabryce Cukierków Pszczółka (9) (Copy) free jquery lightboxby VisualLightBox.com v6.0