FINAL MIEDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO –
KLUCZ DO OJCZYZNY –POLSKI ROK
„Boze narodzenie 2014"

Na konkurs nadeslano 380 prac z calej Polski, a takze wiele prac z Litwy, Francji i Czech. Prace byly wykonane bardzo róznorodnymi metodami m.in. malowane, wyklejane papierem, makaronem, rysowane, wykuwane na blaszce, malowane na drewnie, malowane tuszem. Tematyka prac byla zwiazana z Bozym Narodzeniem. Nie zabraklo przepieknych szopek, swietych Mikolajów i prezentów z choinkami, a pomyslowosc dzieci i mlodziezy nie zna granic. Jury konkursowe w skladzie: Malgorzata Jedrysik (plastyk), Kasper Jedrysik (plastyk), Elzbieta Jackowska (plastyk), Hanna Kwietniewska (glówny instruktor CKI), Elzbieta Ptasznik (plastyk) oraz goscinnie Krystyna Sienkiewicz (aktorka) przyznalo kilka nagród oraz wiele wyróznien. Byly tez wyróznienia publicznosci. Wsród zwyciezców znalezli sie uczniowie naszej szkoly!
Prace uczniów powstaly pod kierunkiem nauczyciela plastyki P. Katarzyny Stanuch.

LAUREATEM II nagrody zostal MACIEJ WISOWSKI z klasy 5A;
FINALISTAMI: