Konkursy organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oswiaty

Terminy I etapu konkursu organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oswiaty dla uczniów klas 4-8 szkoly podstawowej oraz 3 klasy gimnazjum:

Uczniowie klas 4 – 8 oraz 3 gim eliminacje szkolne pisza w tym samym terminie, ale rózne arkusze.
Uczniów i rodziców prosimy o zapoznanie sie z regulaminem konkursu, który znajduje sie na stronie www.lscdn.pl w zakladce konkursy przedmiotowe
Uczniowie zglaszaja sie o 8:45. Prace z arkuszem rozpoczynaja punktualnie o godzinie 9:00. Odpowiednio wczesniej nalezy przeprowadzic czynnosci organizacyjne. Rodzice/prawni opiekunowie uczniów, którzy zakwalifikowali sie do eliminacji okregowej dostarczaja oswiadczenie (wzór nr 2). Wzór nr 2 znajduje sie na stronie www.lscdn.pl w zakladce konkursy przedmiotowe. Wyniki konkursu beda ogloszone na stronie szkoly w zakladce konkursy. Uczniowie i rodzice maja mozliwosc wgladu w prace i odwolanie sie w terminie 2 dni od daty ogloszenia wyników. Prace konkursowe znajdowac sie beda w gabinecie wicedyrektorów.