XL Międzynarodowe Spotkania Artystyczne dla Dzieci I Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”

Miło nam poinformować, iż praca BARTOSZA KOCAJA Z 7B ucznia Pani Katarzyny Stanuch została zakwalifikowana do wystawy
Na finał 40 edycji Spotkań, do Torunia, przysłanych zostało 1484 prac z Polski, Łotwy, Estonii, Białorusi, Słowenii, Turcji, Chin (Hong-Kong).Jury wybrało 167 prac na wystawę pokonkursową, która zostanie udostępniona 14 września 2018 roku w Muzeum Okręgowym w Toruniu w budynku Ratusza Staromiejskiego.
Spośród prac wyłoniono dwie Nagrody Prezydenta Miasta Torunia, Nagrodę Dyrektora Muzeum Okręgowego w Toruniu, Nagrodę Towarzystwa Muzeum Okręgowego w Toruniu oraz Nagrodę dla Instytucji za kreację nowatorskich rozwiązań artystycznych i wybitne osiągnięcia w procesie edukacji kulturalnej dzieci i młodzieży.
Zgodnie z nowym regulaminem podczas trwania wystawy konkursowej odbędzie się plebiscyt publiczności. Głosować będzie można na ekspozycji muzealnej w Toruniu oraz internetowo. W taki sposób zostaną wyłonione nagrody w następujących kategoriach wiekowych: 5-6 lat, 7-9 lat, 10-12 lat, 13-15 lat, 16-18 lat oraz kategorii osób z niepełnosprawnością intelektualną. 14 września, równocześnie z otwarciem wystawy, zostaną udostępnione w Internecie na stronie www.muzeum.torun.pl wszystkie prace znajdujące się na ekspozycji. Plebiscyt będzie trwał od 14 września do 14 października.
Od 14 września do 14 października 2018 roku zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w plebiscycie publiczności przy wystawie wyróżnionych prac uczestników XL Międzynarodowych Spotkań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży "Moja Przygoda w Muzeum ".
Wystawa została podzielona na 5 kategorii wiekowych: 5-6 lat, 7-9 lat, 10-12 lat, 13-15 lat, 16-18 lat oraz kategorię osób z niepełnosprawnością intelektualną (do 25 roku życia).
Należy zagłosować na jedną pracę w każdej grupie.
Na stronie internetowej (należy wypełnić ankietę, wymagane konto gmail.com) pod adresem: Link
http://www.muzeum.torun.pl/strona-837-rusza_glosowanie_publicznosci_w.html

Ważne! Prosimy oddać głosy we wszystkich sześciu kategoriach. W przeciwnym wypadku głos zostanie uznany za nieważny.
Wyniki plebiscytu ogłosimy 19 października na stronie www.muzeum.torun.pl. Spośród uczestników głosowania rozlosujemy cenne nagrody!
Nagrodzonych uczniów i ich opiekunów zaprosimy 9 listopada na godz. 12.00 do Muzeum Okręgowego w Toruniu, gdzie będzie miała miejsce uroczysta Gala podsumowująca projekt połączona z wręczeniem nagród i finisażem wystawy.

 

kocaj muzeum1 muzeum2 free jquery lightboxby VisualLightBox.com v6.1