INDEX ROK 2005/6 ROK 2007/8 ROK 2008/9 ROK 2009/10  ROK 2010/11 ROK 2011/12

W roku szkolnym 2006/2007 uczniowie na zajęciach koła i lekcjach informatyki brali udział w realizacji wielu zadań, przedsięwzięć i projektów.

Uczniowie 1 Uczniowie 2 Uczniowie 3 Uczniowie 4 Uczniowie 5 Uczniowie 6 Uczniowie 7 Uczniowie 8 Uczniowie 9 Uczniowie 10 Uczniowie 11 Uczniowie 12

Główne przedsięwzięcia w roku szkolnym 2006/2007

1. Obchody Dnia Edukacji -wykonanie na zajęciach koła kartek z życzeniami dla pracowników naszej szkoły i umieszczenie ich na stronie internetowej -październik 2006 r.

Brzoskowska Kinga Jezierska Aleksandra Pawulska Ela Sawa Piotr

2. Przygotowanie wystawy z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę pt.: „Tort urodzinowy dla Polski”. Wystawa udostępniona była na korytarzu szkolnym, a także zaprezentowana na okolicznościowym apelu.

Przygotowanie uczniów do konkursów:

1. Aleksandra Jezierska z kl. VI a została laureatką międzyszkolnego konkursu informatycznego „Mistrz Komputera”.

Mistrz Komputera Jezierska

2. Uczennica klasy V c Anna Odyniec została finalistką Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego na Prezentację Multimedialną pt.: „Moje ulubione zwierzątko”.

Ulubione zwierzatko

3. Uczniowie: Kinga Brzoskowska, Kamil Ornal i Weronika Jankowska brali udział w Ogólnopolski Konkurs Kartek Świątecznych. (grudzień 2006 r.)
  4. Uczennica klasy VI a Aleksandra Jezierska zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną „Trwajcie mocni w wierze! Bóg jest miłośćią”. Uczniowie: Piotr Sawa, Katarzyna Skrzypek, Ignacy Ostrowski otrzymali dyplomy za wykonanie prezentacji i udział w konkursie.

5. Uczniowie: Kinga Brzoskowska, Elżbieta Pawulska, Izabela Pawulska, Piotr Sawa, Antoni Toczyński brali udział w Ogólnopolskim Konkursie „Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach” w ramach ogólnopolskiej społecznej kampanii „Bezpieczne dzieci na polskich drogach”. Nasza szkoła otrzymała dyplom za aktywny udział w akcji.
  6. Kinga Brzoskowska uczennica klasy VI a zajęła III miejsce w kategorii klas IV - VI w ogólnopolskim konkursie „Bezpieczne wakacje”.

Bezpieczne wakacje

7. Elżbieta Pawulska uczennica kl. VI b zajęła I miejsce w Ogólnopolskim I Międzyszkolnym Konkursie Wielkanocnym, Kamil Ornal wyróżnienie.

Ela Pawulska Kamil Ornal

8. Kinga Brzoskowska - uczennica klasy VI a zajęła II miejsce w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej „Malowanie na ekranie”.

Malowanie na ekranie Kinga Brzoskowska

9. Uczniowie: Kamil Ornal, Piotr Sawa, Izabela Pawulska, Elżbieta Pawulska wykonali prace na Ogólnopolski Konkurs „Bezpieczne góry”
  10. Uczniowie (Karolina Jarzębkowska, Piotr Sawa, Kinga Brzoskowska, Kamil Ornal) wykonali prace na konkurs „Klasztor w sercu miasta”.
  11. Uczniowie na zajęciach koła brali udział w projekcie Myśląc Polska w ramach, którego wykonali Wystawę pod tym samym tytułem. Wystawa została zaprezentowana społeczności szkolnej na podsumowaniu ścieżki patriotycznej i obywatelskiej dla klas VI. Uczestniczyli również w przygotowaniu montażu słowno-muzycznego „Myśląc Polska” i w przygotowaniu prezentacji pod tym samym tytułem.

Myśląc Polska 1 Myśląc Polska 2 Myśląc Polska 3 Myśląc Polska 4 Myśląc Polska 5
    Myśląc Polska 6 Myśląc Polska 7 Myśląc Polska 8 Myśląc Polska 9 Myśląc Polska 10 Myśląc Polska 11 Myśląc Polska 12 Myśląc Polska 13 Myśląc Polska 14 Myśląc Polska 15 Myśląc Polska 16 Myśląc Polska 17

Link do strony z bibliografią i netografią

przejdź na górę strony