INDEX ROK 2005/6 ROK 2006/7 ROK 2007/8 ROK 2009/10  ROK 2010/11 ROK 2011/12

Uczniowie chętnie biorą udział w konkursach oraz angażują się w prace nad różnymi projektami.

Do najważniejszych działań w roku szkolnym 2008/2009 można zaliczyć:

1. Przystąpienie do międzyprzedmiotowego współautorskiego projektu edukacyjno-wychowawczego „Żył dla nas, żyje z nami” Projekt został wysłany na IV Wojewódzki Konkurs Papieski „Żył dla nas, żyje z nami” pod patronatem Kuratora Oświaty w Lublinie. Konkurs adresowany był dla nauczycieli i uczniów wszystkich typów szkół województwa lubelskiego.
  2. Przygotowanie uczniów do uroczystości podsumowującej projekt „Żył dla nas, żyje z nami”, która odbyła się w naszej szkole 18.05.2009 r.
  3. W IV Wojewódzkim Konkursie szkolnym pt. „Bądź bezpieczny na drodze” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Karolina Delekta uczennica klasy VI b uzyskała tytuł laureata i nagrodę w IV Wojewódzkim Konkursie Szkolnym pt. „Bądź bezpieczny na drodze” w kategorii prac komputerowych. Weronika Kozieł uczennica klasy IV d uzyskała wyróżnienie w IV Wojewódzkim Konkursie Szkolnym pt. „Bądź bezpieczny na drodze” w kategorii prac literackich.

4. W IX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na najpiękniejszy stroik lub kartkę bożonarodzeniową Adrianna Wójcik uczennica klasy VI c uzyskała wyróżnienie.
  5. W VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu na najciekawszą postać św. Mikołaja Ewelina Orłowska uczennica klasy VI b uzyskała wyróżnienie.

Ewelina Orłowska Anna Abramek Ewelina Orłowska Gabriela Lisiak Adrianna Pływacz Karolina Delekta Ada Wójcik Jakub Bondos

6. W X Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego o Tematyce Ekologicznej „Matka Ziemia”, „Zabawka Ekologiczna” i inne „cudaczki” Gabriela Lisiak uczennica klasy V e zdobyła nagrodę.
  7. W Międzyszkolnym Konkursie na Prezentację Multimedialną pod hasłem „XXX Rocznica I Pielgrzymki Jana Pawła II do Ojczyzny” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie Katarzyna Komza uczennica klasy VI b zdobyła I miejsce.
  8. W VII edycja Konkursu Informatycznego „Mistrz Komputera” Hubert Psuja uzyskał tytuła laureata.
  9. W XIII Międzynarodowym Konkursie na Kartkę Świąteczną pt.: „Gdy się Chrystus rodzi”

Adrianna Wójcik Ewelina Orłowska Katarzyna Wołek Anna Misztal Marcin Piotrowski Adam Grudziński Adrianna Wójcik Karolina Delekta
    Wojtek Targoński Tymoteusz Wośko Ewelina Orłowska Anna Misztal Filip Kurowiak Małgosia Kicińska Kamila Kotłowska Szymon Saternus Adam Gajos Jakub Bondos Daniel Antosik Gabriela Lisiak

10. Przystąpienie do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. Apel podsumowujący Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu pt.: „Baw się w sieci bezpiecznie” w naszej szkole przygotowany przez p. Joannę Poniatowską i p. Małgorzatę Zielińską odbył się 26 marca 2009 r. Był on nietypowy ponieważ podstawowe zasady korzystania z internetu, komputera zostały przekazane uczniom za pomocą wiersza, technologii informacyjnej, tańca do piosenki „Lubicie Internet”, bajek i baśni. Mam nadzieję, że takie połączenie jednej z najstarszych form przekazu morału dla dzieci z nowoczesnością komputera - Internetu uczuliło jeszcze bardziej dzieci i będą sumiennie przestrzegać zasad bezpiecznego Internetu.

DBI 2009 1 DBI 2009 2 DBI 2009 3 DBI 2009 4 DBI 2009 5 DBI 2009 6 DBI 2009 7 DBI 2009 8 DBI 2009 9 DBI 2009 10 DBI 2009 11 DBI 2009 12 DBI 2009 13 DBI 2009 14

11. Udział w Ogólnopolskim Konkursie Kartek Wielkanocnych. Kartki zostały wykonane przez uczniów naszej szkoły na lekcjach informatyki i zajęciach koła.

Adam Gajos Jagoda Puchała Ewelina Orłowska Paweł Goliszewski Filip Kurowiak Anna Wojciechowska Ada Wójcik Kamila Kotłowska
    Anna Misztal Oliwia Zalewska Ewelina Orłowska Adam Gajos Patrycja Miazek

Link do strony z bibliografią i netografią

przejdź na górę strony