Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie zatrudnionych w roku szkolnym 2016/2017


Zarządzają, koordynują i inspirują:

dyrektor szkoły - Beata Jezierska

zastępca dyrektora szkoły- Agnieszka Grochowska

zastępca dyrektora szkoły- Justyna Wiśniewska

zastępca dyrektora szkoły- Małgorzata Banach



Nauczyciele:


Kępińska Anna
Korszla Stella
Kosmala Barbara
Lameńska-Ćwiek Weronika

Błasiak Marlena
Cholewa Małgorzata
Gapski Łukasz
Huzarek-Gwardjak Anita
Matelska Marta
Pasik Anita
Sobczyk Mariola
Stępień Renata

Zdańkowska Małgorzata

  • matematyki
  • Agnieszka Grochowska
    Poręba Ewa
    Wójtowicz-Ziętek Alicja
    Żukowska Jolanta

  • historii:

Jezierska Beata
Zgierska Danuta

Satowska Sylwia
Dębska Joanna
Małyszko Joanna (Grzęda Piotr)

  • Edukacja wczesnoszkolna:

Bartnik Helena
Bielak Łuszczakiewicz Nina
Gabryel Iwona
Gołoś-Robak Klaudia
Grulich Renata
Hryniewicz-Żebura Magdalena
Iwanicka Justyna
Kalisz-Adamek Hanna
Kliszcz Aleksandra
Król Anna
Kubiak Teresa
Litwin Izabela
Ogiewa-Małek Marlena
Płecha Mariola
Siarkowska Małgorzata
Siodłowska Urszula
Wolska Maja
Zielińska Ewa
Sobczyk Mariola

Mendel Piotr ks.
Skałecki Tomasz ks.
Sowińska Milena s. Amadeusza
Winiarska Agnieszka s. Sancja
Zgrzenek Lucyna s. Maristella
Banaszek Marta

Drozdowska-Orłowska Iwona
Poniatowska Joanna
Szydłowski Tomasz
Pojęta Wojciech

       Stanuch Katarzyna

Krzyżanowska Aleksandra


Drewniak Ewa
Górka Aureliusz
Hułas Anna
Korgul Marcin
Litwin Tadeusz
Parzymies Mirosław
Parzymies-Wach Anna
Pojęta Wojciech
Zielińska Małgorzta (Dołowy Ewa)
Ziemoląg Rafał

Banach Małgorzata
Banaszek Marta
Dąbrowski Łukasz
Detiuk Marcin
Dolińska Małgorzata
Dycha Joanna
Goździcka Elżbieta
Grabowska Karolina
Michalska Justyna
Pizoń Agata
Strzelec-Matuszkiewicz Małgorzata
Małek-Wybraniec Iwona
Sobieszczańska Marlena
Stanuch Katarzyna
Kozak Iwona
Bartnik Helena
Bielak Łuszczakiewicz Nina
Durko Ewelina
Gabryel Iwona
Gołoś-Robak Klaudia
Grulich Renata
Hryniewicz-Żebura Magdalena
Iwanicka Justyna
Kalisz-Adamek Hanna
Kliszcz Aleksandra
Król Anna
Kubiak Teresa
Litwin Izabela
Ogiewa-Małek Marlena
Płecha Mariola
Siarkowska Małgorzata
Siodłowska Urszula
Wolska Maja
Zielińska Ewa

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY:

Jędrzejowska-Grudka Agnieszka
Kasprzyk Anna

Dąbczak Elżbieta
Godlewska Teresa
Judycka Beata - pedagog wspomagający
Warda Liliana - pedagog wspomagający

Dąbrowska-Duda Małgorzata
Dzięcioł Zofia
Osińska Izabela

Goździcka Elżbieta

 

 


PRACOWNICY ADMINISTRACYJNI:

Kierownik gospodarczy:

           Parzymies Irena

Sekretariat

   Włodarczyk-Wrutniak Anna - specjalista ds. kadr

   Ziembowicz Barbara - sekretarz szkoły

Księgowość

    Osadczuk Iwona - Główna księgowa

    Stańko Joanna - specjalista ds. finansowych

Pozostali pracownicy administracyjni:

Baran Anna
Caban Roman
Chodonowska Joanna
Daniewski Zygmunt
Drwal Edyta
Fidut Tomasz
Flis Danuta
Głąb Elżbieta
Grzegorczyk Małgorzata
Gulska Diana
Jaszuk Iwona
Kiprowska Elżbieta
Knap Halina
Kociubowska Teresa
Kosińska Bogumiła
Lato Małgorzata
Lisiak Elżbieta
Łukasik Artur
Młynarczyk Renata
Mochnaczewska Marzena
Ogurek Krzysztof
Pidek Danuta
Pietrak Grażyna
Pizoń Małgorzata
Raczyński Zbigniew
Roczniak Monika
Rorat Leszek
Soboń Dorota
Taracha Joanna
Todorowska Zofia
Wiater Tomasz
Wilkołazki Patryk
Wojciechowska Danuta