Portret mojej Mamy

Zapraszamy do obejrzenia portretów mam wykonanych przez naszych uczniów na konkurs z okazji Dnia Matki.
Konkurs zorganizowała pani Małgorzata Strzelec - Matuszkiewicz

Galeria Wyniki konkursu

Konkurs piosenki dziecięcej

28 kwietnia odbył się w naszej świetlicy po raz pierwszy konkurs piosenki dziecięcej promującej zdrowy styl życia. Wykonawcy zaprezentowali bogaty repertuar piosenek związanych z tematyką konkursu.
Dzieci śpiewały w kilkuosobowych zespołach bądź solo, z podkładem muzycznym bądź z akompaniamentem wykonywanym na instrumencie przez nauczyciela.
Konkursowi towarzyszyła miła atmosfera, otuchy wykonanwcom dodawała publiczność zgromadzona w sali.
Bardzo serdecznie dziękujemy wykonawcom i opiekunom za przygotowanie do I edycji konkursu muzycznego.
Gratulujemy udanych występów i zapraszamy w przyszłym roku.
Organizatorki

Dekoracje zimowe

obejrzyj galerię

Monotypia

obejrzyj galerię

Wyniki konkursu ogólnopolskiego"Anioły z papieru"

wyniki konkursu galeria prac 5-6 lat galeria prac 7-8 lat galeria prac 9-10 lat

Rękodzieło świąteczne

Grudzień to w naszej świetlicy doskonała okazja do wykonania ozdób świątecznych, kartek, stroików oraz bombek za pomocą przeróżnych technik,
m. in. czerpanie papieru, quilling, decoupage. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w takich zajęciach, gdyż mogą się wykazać swoją inwencją twórczą a także udekorować później swoje domy własnoręcznie zrobionymi ozdobami.

galeria rękodzieła

Wyniki konkursu "Wieniec bożonarodzeniowy"

I miejsce: Katarzyna Pukaluk
II miejsce: Oliwier Sieniuc
III miejsce: Julia Romanek
Wyróżnienia:
Julia Piechowicz
Katarzyna Godula
Gabriela Martyna
Anna Hewińska
Kinga Wolak
Kinga Kaczor
Julia Sztaba
Emilia Bańcer
Marta Rycerz
Julia Romanowicz
Daria Koper

galeria nadesłanych prac

Zapraszamy po odbiór nagród, dyplomów i podziękowań.

Konkurs Szmacianki - wyklejanki, DK Skarpa

Dzieci z naszej świetlicy przygotowywały ostatnio prace na bardzo ciekawy konkurs "Szmacianki - wyklejanki" organizowany przez Dom Kultury "Skarpa".
Oto niektóre prace, które reprezentują nas w konkursie:
Morskie opowieści - Izabela Tomaszczyk 2b, Słoneczna łąka - Wiktoria Kłoda 2b,
W tataraku - Natalka Janik 2b.

galeria prac

Zapraszamy lubelskie świetlice do konkursu plastycznego:

"Wieniec bożonarodzeniowy"

Regulamin do pobrania

Jesień na szkolnym placu zabaw

Ostatnie promienie jesiennego słońca zachęcają nas do zabaw na świeżym powietrzu...

Prace konkursowe

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć prac wykonanych przez dzieci na konkursy: "Jesień w pasteli" i "Nasze zwierzaki". Aby obejrzeć galerię, należy kliknąć na miniaturę zdjęcia.

Zapraszamy do ogólnopolskiego konkursu plastycznego:

"Anioły z papieru"

Anioły… Przypominamy sobie o nich, kiedy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, ale one cały czas są z nami. Spróbuj wyobrazić sobie swojego Anioła i przedstawić go nam. Jakie ma włosy, skrzydła…? Jak ma na imię? Chcemy go zobaczyć i pokazać innym podczas naszej świątecznej wystawy.
Niech zapanuje nastrój Świąt Bożego Narodzenia!

REGULAMIN WZÓR METRYCZKI

Jesienne gazetki

Zdjęcia prac wykonanych w świetlicy jesienią: wydzieranki, wylepianki z plasteliny, decoupage na czerpanym papierze, iris folding, origami i inne.

zobacz prace